Filmová produkcia
Nechajte na nás realizáciu vášho ďalšieho filmového projektu.
Screenplay
Tvorba scenáru je prvým krokom pri tvorbe filmu. Scenár je základným pilierom celého projektu, ktorý určuje dej, postavy a dialógy.
Story-board
Tvorba storyboardu je dôležitým krokom pri vizualizácii filmu. Pomáha režisérovi a kameramanovi predstaviť si scény a zistiť, ako najlepšie zachytiť emócie a atmosféru.
Pre-produkcia
Príprava na natáčanie je kľúčovým krokom v procese výroby filmu. Zahrnuje zabezpečenie hereckých obsadení, nábor lokácií a technickú prípravu na natáčanie.
Produkcia
Samotné natáčanie je doba, keď sa všetko spojí do jedného. Hereci, kameramani a štáb pracujú spoločne na vytvorení vizuálneho zážitku pre diváka.
Voice-over
Nahranie prípadného dabingu je častou súčasťou postprodukcie. Dabingoví herci nahrávajú svoje hlasy, ktoré následne nahradia originálny zvuk.
Post-produkcia
Strih filmu je posledným krokom v procese výroby filmu. Striehajú sa a spájajú jednotlivé zábery, pridávajú sa zvukové efekty a farby.
VFX
Výroba vizuálnych efektov pridáva do filmu špeciálne efekty, ktoré dotvárajú jeho vizuálnu stránku.
Distribúcia filmu
Premietanie v kinách a vydanie filmu na DVD, Blu-ray alebo VOD sú poslednými krokmi v procese výroby filmu. Film sa tak dostáva do rúk divákov a môže sa pýšiť svojím umením.
Naša predchádzajúca spolupráca
Tu sme boli včera

TV Markíza

TV Považie

TV Raj

Viddedit

Proeditors

My Sme Les