Filmová produkcia
Nechajte na nás realizáciu vášho ďalšieho filmového projektu.
Screenplay
Na začiatku je vždy idea. Príbeh v hlave niekoho. Potom nastupujú experti so skúsenosťami v tvorbe scenárov. Preto na premietaní ideí do scenárov spolupracujeme s profesionálnymi scenáristami.
Story-board
Po dokončení scenáru kresliči v spolupráci s DoP vytvoria vizualizáciu scenáru v papierovej forme, práve vďaka story-boardom vznikajú tie neuveriteľné zábery.
Pre-produkcia
Vzápätí sa pripraví všetko potrebné pre produkciu filmu. Zvolá sa casting, nájdu sa lokácie, rekvizity a mnoho iných dôležitých vecí, ktoré sú potrebné na to, aby produkcia filmu mohla úspešne začať.
Produkcia
Spolupracujeme s profesionálnymi členmi štábu, naši kameramani majú bohaté skúsenosti z filmovej a TV produkcie. Tak isto sú dôležití režiséri, zvukári, osvetľovači a iné nemenej dôležité súčasti produkcie.
Voice-over
V prípade potreby, disponujeme rozsiahlou databázou voice-over artistov. Akýkoľvek hlas do svojho videa potrebujete, my ho máme. Využiteľné najmä pre dabing, animované videá a podobne.
Post-produkcia
Po vytvorení všetkého dôležitého materiálu nastupuje na rad post-produkčný tím. Naši video-editori sa pýšia skúsenosťami s projektami pre svetové video-editačné spoločnosti.
VFX
Ak to projekt vyžaduje, dokážeme zabezpečiť produkciu animovaného videa, motion graphic, či najrôznejších VFX efektov, ktoré je možné implementovať do filmu.
Distribúcia filmu
Po tom, čo je film sfinalizovaný, nasleduje distribúcia. Dokážeme vám zabezpečiť premietanie v kinách, vysielanie v TV, či vydanie filmu na DVD, alebo cez online "on-demand" distribútorov - Vimeo on demand, Amazon Prime Video a ďalší.
Naša predchádzajúca spolupráca
Tu sme boli včera

TV Markíza

TV Považie

TV Raj

Viddedit

Proeditors

My Sme Les